Ročník: 2009
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8766
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 319 | (-319) | 1380 | (1380) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 319 | 2024 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Michal Vaněk | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Filip Horký | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2414 |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Ondřej Zápeca | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2348 |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 19. - 20. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Karim Shehata | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B17), 23.03.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Václav Boukal | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Jeřábek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 23.03.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tomáš Tošovský | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jan Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Benedikt Bořil | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Dominik Fukar | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Jan Líkař | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Štěpán Holman | 3 : 1 | 0 | 11. - 12. |
Matěj Borisov | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Doležel | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Jakub Schorník | 1 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Matyáš Nedvěd | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Lukáš Zoufalý | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Schorník | 1 : 3 | 0 | |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Benedikt Bořil | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Zapletal | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2282 |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2282 |
Adam Cox | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Antonín Urban | 3 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2348 |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 19. - 20. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jakub Ivanič | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2216 |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 21. - 24. |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Yelysey Udodov | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Lukaš Tuček | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Václav Boukal | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Sklenář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B15), 07.10.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Matěj Šádek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matyáš Nedvěd | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Jeřábek | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2084 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 23. - 24. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2018 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2018 |
Jakub Schorník | 1 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Antonín Urban | 2 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Němec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1855 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Zapletal | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kurka | 2 : 3 | 20 | |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 50 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1969 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1997 |
Ondřej Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Zoufalý | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2744 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Ondřej Němec | 2 : 3 | 36 | 13. - 16. |
Jakub Schorník | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1732 |
Matěj Kudr | 2 : 3 | 19.68 | 7. - 8. |
Christian Carini | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 20.5 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.