Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 6346
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 20 | (-2) | 15642 | (0) | ||
01.04.2024 | 18 | (0) | 15642 | (-1210) | ||
01.03.2024 | 18 | (11) | 16852 | (7475) | ||
01.02.2024 | 29 | (-10) | 9377 | (-4754) | ||
01.01.2024 | 19 | (-5) | 14131 | (-3493) | ||
01.12.2023 | 14 | (0) | 17624 | (-780) | ||
01.11.2023 | 14 | (3) | 18404 | (3045) | ||
01.10.2023 | 17 | (-3) | 15359 | (-5783) | ||
01.09.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.08.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.07.2023 | 14 | (1) | 21142 | (0) | ||
01.06.2023 | 15 | (-1) | 21142 | (-1680) | ||
01.05.2023 | 14 | (-1) | 22822 | (-1800) | ||
01.04.2023 | 13 | (0) | 24622 | (874) | ||
01.03.2023 | 13 | (-1) | 23748 | (-1099) | ||
01.02.2023 | 12 | (-2) | 24847 | (2354) | ||
01.01.2023 | 10 | (3) | 22493 | (1513) | ||
01.12.2022 | 13 | (-2) | 20980 | (-2717) | ||
01.11.2022 | 11 | (0) | 23697 | (-2035) | ||
01.10.2022 | 11 | (0) | 25732 | (3383) | ||
01.09.2022 | 11 | (0) | 22349 | (-2662) | ||
01.08.2022 | 11 | (0) | 25011 | (0) | ||
01.07.2022 | 11 | (0) | 25011 | (-64) | ||
01.06.2022 | 11 | (2) | 25075 | (-1550) | ||
01.05.2022 | 13 | (0) | 26625 | (600) | ||
01.04.2022 | 13 | (0) | 26025 | (1049) | ||
01.03.2022 | 13 | (-2) | 24976 | (635) | ||
01.02.2022 | 11 | (0) | 24341 | (-1830) | ||
01.01.2022 | 11 | (0) | 26171 | (930) | ||
01.12.2021 | 11 | (1) | 25241 | (1288) | ||
01.11.2021 | 12 | (3) | 23953 | (4435) | ||
01.10.2021 | 15 | (1) | 19518 | (-804) | ||
01.09.2021 | 16 | (4) | 20322 | (2662) | ||
01.08.2021 | 20 | (0) | 17660 | (0) | ||
01.07.2021 | 20 | (3) | 17660 | (2464) | ||
01.06.2021 | 23 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.03.2021 | 23 | (-1) | 15196 | (0) | ||
01.11.2020 | 22 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.10.2020 | 22 | (1) | 15196 | (1200) | ||
01.04.2020 | 23 | (1) | 13996 | (109) | ||
01.03.2020 | 24 | (-1) | 13887 | (16) | ||
01.02.2020 | 23 | (6) | 13871 | (3349) | ||
01.01.2020 | 29 | (0) | 10522 | (120) | ||
01.12.2019 | 29 | (-4) | 10402 | (-2023) | ||
01.11.2019 | 25 | (1) | 12425 | (-1360) | ||
01.10.2019 | 26 | (3) | 13785 | (2354) | ||
01.09.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.08.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.07.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.06.2019 | 29 | (-1) | 11431 | (0) | ||
01.05.2019 | 28 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.04.2019 | 28 | (7) | 11431 | (3040) | ||
01.03.2019 | 35 | (8) | 8391 | (2848) | ||
01.02.2019 | 43 | (8) | 5543 | (1320) | ||
01.01.2019 | 51 | (7) | 4223 | (480) | ||
01.12.2018 | 58 | (20) | 3743 | (2383) | ||
01.11.2018 | 78 | (-78) | 1360 | (1360) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 19 | 29 | 18 | 18 | 20 | 2024 | |||||||
2023 | 10 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 14 | 14 | 17 | 14 | 14 | 2023 |
2022 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 13 | 2022 |
2021 | 23 | 23 | 20 | 20 | 16 | 15 | 12 | 11 | 2021 | ||||
2020 | 29 | 23 | 24 | 23 | 22 | 22 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 43 | 35 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 26 | 25 | 29 | 2019 |
2018 | 78 | 58 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | |
3. liga muži D, 13.04.2024 | Body celkem: 200 | ||
Ladislav Němeček | 3 : 0 | 100 | |
Martin Kopal | 3 : 0 | 100 | |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3862 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Ženy B, 24.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 | Body celkem: 1800 | ||
Klára Doležalová | 3 : 0 | 900 | |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 900 | |
FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Orla Diamantino | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Klára Doležalová | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Anna Plačková | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 28.01.2024 | Body celkem: 120 | ||
Jan Veselý | 3 : 1 | 60 | |
Petr Vrbský | 3 : 1 | 60 | |
3. liga muži D, 27.01.2024 | Body celkem: 150 | ||
Ronald Pári | 3 : 0 | 75 | |
Rastislav Mrkvan | 3 : 0 | 75 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 | Body celkem: 540 | ||
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 540 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 12. |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 22.10.2023 | Body celkem: 120 | ||
Ronald Pári | 3 : 0 | 75 | |
David Řezač | 3 : 2 | 45 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | |
Play off žen 2022/2023 - finále, 21.05.2023 | Body celkem: 540 | ||
Klára Doležalová | 3 : 2 | 540 | |
Play off žen 2022/2023 - semifinále, 20.05.2023 | Body celkem: 180 | ||
Hana Vavříková | 1 : 3 | 180 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 | Body celkem: 0 | ||
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 900 | ||
Tereza Siegelová | 3 : 0 | 900 | |
Klára Köhlerová | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4172 |
Barbora Brodová | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 7617 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 | Body celkem: 900 | ||
Jacqueline Peychär | 0 : 3 | 0 | |
Petra Václavková | 3 : 0 | 900 | |
BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3854 |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5977 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 84 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 67.2 | |
Strahov - ženy A, 03.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3493 |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Markéta Zemanová | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Plačková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 | Body celkem: 880 | ||
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 440 | |
Zuzana Severinová | 2 : 3 | 440 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 | Body celkem: 440 | ||
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 440 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 | Body celkem: 0 | ||
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Severinová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 | Body celkem: 0 | ||
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2844 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Barbora Brodová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 5579 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
FAJNE Béčko ženy, 03.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2939 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 49.2 | |
Hang Thu Hoang | 3 : 0 | 49.2 | |
Barbora Brodová | 2 : 3 | 32.8 | |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6187 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Finále play off 2021/2022, 15.05.2022 | Body celkem: 0 | ||
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Semifinále play off 2021/2022, 14.05.2022 | Body celkem: 0 | ||
Bastr Cup - Ženy A, 07.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2400 |
Veronika Usenko | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2021/2022, 16.04.2022 | Body celkem: 1800 | ||
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 900 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 900 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4198 |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Veronika Gaultier | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Marcela Štochlová | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 | Body celkem: 0 | ||
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 | Body celkem: 0 | ||
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A, 12.02.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 315 | Body celkem: 3499 |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 90 | |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 90 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 wo. | 45 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 19.12.2021 | Body celkem: 1100 | ||
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 18.12.2021 | Body celkem: 880 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 880 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 6330 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2021/2022, 21.11.2021 | Body celkem: 1100 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1100 | |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 20.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - ženy A, 13.11.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2937 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Markéta Zemanová | 0 : 3 | 0 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 90 | |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Luksová | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4435 |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Markéta Zemanová | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
Vendula Boháčová | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 52 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 426 | Body celkem: 8895 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 166.4 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 5472 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Markéta Zemanová | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 |
Tereza Elznicová | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4943 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 90 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3878 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Strahov - ženy A, 20.06.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2464 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
GALVA Olomouc Open, 19.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 446 |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 0 | |
David Neugebauer | 3 : 2 | 0 | |
Petr Rohun | 2 : 3 | 0 | |
Martin Pekárek | 3 : 1 | 0 | |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
Extraliga ženy 2020/2021, 16.05.2021 | Body celkem: 450 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 450 | |
Extraliga ženy 2020/2021, 15.05.2021 | Body celkem: 1100 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga ženy 2020/2021, 14.05.2021 | Body celkem: 0 | ||
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 50.4 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 3529 |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 45 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 6581 |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 124.8 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
1. liga ženy, 05.09.2020 | Body celkem: 1200 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 600 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 600 | |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 293 |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2993 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3149 |
Michaela Doležalová | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Tereza Siegelová | 3 : 1 | 83.2 | 21. - 24. |
Sonja Schwarzer | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 52 | 17. - 32. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2723 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2864 |
Romana Adámková | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Ella Gálová | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 20. |
Kateřina Pavlusová | 2 : 1 | 52.8 | 17. - 24. |
Veronika Badalová | 2 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 130 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6760 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 | Body celkem: 0 | ||
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Kumstová | 0 : 3 | 0 | |
1. liga ženy, 25.01.2020 | Body celkem: 2280 | ||
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 600 | |
Markéta Křížová | 3 : 0 | 600 | |
Romana Adámková | 3 : 0 | 600 | |
Michaela Doležalová | 3 : 1 | 480 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4931 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
Ženy B, 04.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2389 |
Kateřina Muchová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lucie Luksová | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Sonja Schwarzer | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4797 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 385 | Body celkem: 6468 |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 72 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
1. liga ženy, 01.12.2019 | Body celkem: 600 | ||
Lenka Füzy | 3 : 0 | 600 | |
1. liga ženy, 30.11.2019 | Body celkem: 360 | ||
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 360 | |
Hana Matoušková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3055 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3888 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3472 |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4957 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 36 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 86.4 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 108 | |
CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Němec | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Natalija Zoubková | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3548 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Široká | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 6328 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 72 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2354 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Veronika Paldusová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 14.4 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 72 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 6436 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 90 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 57.6 | |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 264 |
Petr Rohun | 2 : 0 wo. | 0 | 31. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Pavel Brichta | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Milan Hamřík | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Iveta Ferdusová | 3 : 0 | 0 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 20 | |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 323 |
Iveta Ferdusová | 2 : 0 | 0 | 23. - 24. |
Václav Máca | 1 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Robert Šťastný | 2 : 1 | 0 | 17. - 32. |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (G19), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3556 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 32 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2930 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 50 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 60 | |
1. liga ženy, 30.03.2019 | Body celkem: 500 | ||
Tereza Šišková | 3 : 0 | 500 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2431 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2540 |
Lenka Füzy | 3 : 2 | 46.8 | 29. - 30. |
Kateřina Štromerová | 3 : 1 | 62.4 | 29. - 32. |
Vanda Lukavcová | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Sonja Schwarzer | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2848 |
Petra Václavková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lucie Luksová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Tereza Siegelová | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3594 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 60 | |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 wo. | 30 | |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 6680 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
1. liga ženy, 26.01.2019 | Body celkem: 1320 | ||
Klára Mihulová | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Luksová | 1 : 3 | 120 | |
Romana Adámková | 3 : 0 | 600 | |
Michaela Vrbová | 3 : 0 | 600 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4958 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Nela Reková | 3 : 0 | 80 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 100 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
1. liga ženy, 01.12.2018 | Body celkem: 480 | ||
Ivana Bubeníková | 3 : 0 | 400 | |
Barbora Klimšová | 1 : 3 | 80 | |
Karolína Füzy | 0 : 3 | 0 | |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3572 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 5506 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
BÁSTR CUP, 10.11.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2383 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Lucie Luksová | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga ženy, 13.10.2018 | Body celkem: 1360 | ||
Lenka Hrbková | 3 : 0 | 400 | |
Tereza Siegelová | 3 : 1 | 320 | |
Sandra Jüttnerová | 3 : 2 | 240 | |
Michaela Sedláčková | 3 : 0 | 400 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5452 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 64 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3015 |
Vanda Lukavcová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 57.6 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 72 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 3808 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 70 | |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 28 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 67.2 | |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 67.2 | |
Pneukomplet Junioři D, (G17), 06.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 4905 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3554 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | finále |
Terezie Martinková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Kateřina Klečková | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3212 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Eva Machytková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 6190 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3330 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3982 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5586 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4484 |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 5422 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 72 | |
Anna Bilíčková | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28.8 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3916 |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 72 | 9. - 16. |
Kateřina Drábiková | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4864 |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Junioři B, (G15), 02.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4076 |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 64 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 64 | |
Junioři B, (G13), 02.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Berenika Faltová | 3 : 0 | 80 | |
Denisa Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Moravskoslezské Dětské Déčko G15, (G15), 17.06.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
D-tour junior 4.kolo G15, (G15), 13.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Junioři D - Prima stavebniny Cup, (G13), 17.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2720 |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 43.2 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4165 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2897 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Konečná | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4525 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3793 |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 4840 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Mastná | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 70 | |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 5233 |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2347 |
Kateřina Klečková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 5233 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
Junioři D - Hanya Cup, (G13), 09.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4803 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G13), 19.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Klára Nováková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
junioři B SBCentrum, (G13), 29.10.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3612 |
Radka Rudová | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 60 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 48 | |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3048 |
Klára Nováková | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 64 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 18 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 72 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
junioři B, (G13), 03.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2832 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 12 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3097 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.