Ročník: 2009
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7663
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 17 | (6) | 16631 | (3056) | ||
01.04.2024 | 23 | (1) | 13575 | (-180) | ||
01.03.2024 | 24 | (-1) | 13755 | (510) | ||
01.02.2024 | 23 | (-9) | 13245 | (-4099) | ||
01.01.2024 | 14 | (5) | 17344 | (3741) | ||
01.12.2023 | 19 | (0) | 13603 | (-593) | ||
01.11.2023 | 19 | (0) | 14196 | (0) | ||
01.10.2023 | 19 | (3) | 14196 | (3236) | ||
01.09.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.08.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.07.2023 | 22 | (1) | 10960 | (0) | ||
01.06.2023 | 23 | (2) | 10960 | (2272) | ||
01.05.2023 | 25 | (3) | 8688 | (2901) | ||
01.04.2023 | 28 | (5) | 5787 | (180) | ||
01.03.2023 | 33 | (0) | 5607 | (461) | ||
01.02.2023 | 33 | (-33) | 5146 | (5146) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 14 | 23 | 24 | 23 | 17 | 2024 | |||||||
2023 | 33 | 33 | 28 | 25 | 23 | 22 | 22 | 22 | 19 | 19 | 19 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Play off žen 2023/2024 - finále, 19.05.2024 | Body celkem: 0 | ||
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A, 11.05.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Laura - Liisa Lilleleht | 0 : 3 wo. | 0 | |
Anna Plačková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 27.04.2024 | Body celkem: 1760 | ||
Anna Plačková | 3 : 0 | 1100 | |
Barbora Brodová | 3 : 2 | 660 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G19), 20.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | |
3. liga muži D, 13.04.2024 | Body celkem: 270 | ||
Petr Pelikán | 3 : 1 | 120 | |
Pavel Tupec | 3 : 0 | 150 | |
Junior D-tour, (G15), 12.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
BASTR CUP - Ženy A, 06.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 0 | |
Anna Plačková | 3 : 1 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 16.03.2024 | Body celkem: 0 | ||
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři D, (G15), 15.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 446 |
Promedeus Cup - JD, (G17), 23.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 | Body celkem: 540 | ||
Hana Vavříková | 3 : 2 | 540 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 | Body celkem: 0 | ||
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 8469 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 27.01.2024 | Body celkem: 250 | ||
Václav Němec | 3 : 0 | 125 | |
Martin Kopal | 3 : 0 | 125 | |
Moravská JD Tour G15, (G15), 26.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 340 |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 0 | 21. - 22. |
Radim Jurášek | 2 : 0 wo. | 0 | 21. - 24. |
Eliška Jičínská | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Mikulec | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.5, 07.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
Vánoční D Morenda 16.12.2023, 16.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 0 | |
Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Moravská JD Tour G15 24.11.2023, (G15), 24.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 22.10.2023 | Body celkem: 300 | ||
Lucie Pinková | 3 : 0 | 150 | |
Martin Kopal | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži D, 21.10.2023 | Body celkem: 25 | ||
Ladislav Němeček | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Hemelka | 1 : 3 | 25 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Strahov - ženy A, 23.09.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | |
Junior D-tour finále, (G15), 04.06.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Play off žen 2022/2023 - finále, 21.05.2023 | Body celkem: 0 | ||
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A, 06.05.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2272 |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 28 | 11. - 12. |
Orla Diamantino | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Annabelle Diamantino | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4124 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 28.8 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Junior D-tour č.4, (G15), 21.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4033 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 96 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 57.6 | |
Strahov - ženy A, 01.04.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2901 |
Eva Feřteková | 3 : 0 wo. | 42 | 7. - 8. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 | Body celkem: 180 | ||
Veronika Paldusová | 1 : 3 | 180 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 0 | ||
Jacqueline Peychär | 0 : 3 | 0 | |
MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Robert Šťastný | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jan Lempart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.3, (G15), 17.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 7606 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 6081 |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 | Body celkem: 1440 | ||
Tereza Siegelová | 3 : 0 | 900 | |
Veronika Paldusová | 3 : 2 | 540 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 80 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 40 | |
BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3212 |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 22 | 13. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.2, (G15), 13.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 7033 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 40 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 5938 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 140 | finále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 6277 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Junior D-tour č.1, (G15), 25.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4893 |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 50.4 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 33.6 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 33.6 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3485 |
Neya Forgáčová | 3 : 1 | 57.6 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 14.4 | |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 76.8 | |
Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Blažíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Kopal | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Maroš Kucbel | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4085 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4850 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 7033 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 40 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 24.06.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 6192 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 100 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 28 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 262 | Body celkem: 5687 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 80 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 80 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 102.4 | |
D tour junioři - Dietz Cup, (G17), 25.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 5470 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 160 | finále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 100 | finále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5966 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 84 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 140 | |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4865 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 26.4 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (G15), 08.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3636 |
Tina Pokorná | 3 : 0 | 80 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 32 | |
JD Moravská Slavia G15, (G15), 18.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 5427 |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 439 | Body celkem: 7776 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 90 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 90 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 115.2 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 144 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2443 |
Klára Nováková | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Tereza Tichá | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3593 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4755 |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 6052 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 78 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 377 | Body celkem: 6221 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4859 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 84 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 5655 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 128 | |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 102.4 | |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G15), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3620 |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 64 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 32 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3677 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 16.8 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 96 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 19.2 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 307 | Body celkem: 5732 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 96 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3984 |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Jana Brodová | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3140 |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G13), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 5290 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 64 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 5952 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 140 | finále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Junioři D G13 červen, (G13), 20.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3588 |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 36 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 60 | |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 48 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4200 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Stela Davies | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Stela Davies | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 6955 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 40 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 wo. | 60 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 3228 |
Aneta Skopalová | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Nikol Kubíčková | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
D turnaj G11, (G11), 21.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
D turnaj G13, (G13), 21.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 3041 |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 70 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 5623 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 60 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 80 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4261 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 120 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 120 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 313 | Body celkem: 6396 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4921 |
Olivia Mikesková | 3 : 0 | 70 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 70 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 89.6 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Junioři B, (G11), 14.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3540 |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 16 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 80 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2691 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 14.4 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3152 |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 1 | 64 | |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 32 | |
Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2691 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Julie Naučová | 1 : 3 | 14.4 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Julie Naučová | 0 : 3 | 0 | |
Simona Aulehlová | 3 : 0 | 60 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 16 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Anna Plzáková | 3 : 0 wo. | 36 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2359 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 1 : 3 | 12 | |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4216 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 11. - 12. |
Julie Naučová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2118 |
Simona Aulehlová | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ella Koštovalová | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Turnaj junioři D G11, (G11), 22.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2347 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Simona Aulehlová | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.